30 dnů garance vrácení zboží

V souladu se zákonem č. 89/2012 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Nám to ale přijde málo, a proto můžete zboží vrátit bez udání důvodu až do 30 dnů!

garance vrácení earplugs

Ano, stává se to i nám. Ale chceme, aby všechno bylo jak má! Zda-li chcete zboží vrátit, opravit, vyměnit nebo zničit - chceme, abyste byli šťastní!


 

  • Toto právo neslouží jako způsob řešení reklamace (vady) zboží.
  • Pro odstoupení od smlouvy doporučujeme využít tento formulář
  • Doporučujeme aby vrácené zboží bylo nepoškozené, bez známek opotřebení a kompletní (tj. včetně veškerého příslušenství, záručního listu, návodu atd.).
  • Prodávající nenese odpovědnost za případnou ztrátu či poškození vraceného zboží při přepravě zpět k Prodávajícímu.
  • Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit a od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal.
  • Právo na odstoupení od kupní smlouvy se nevztahuje na kupujícího – podnikatele (tzn. kupní smlouva uzavřená kupujícím na IČ).